• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Flavio Paixao: nie mogę w to uwierzyć

2017-11-25 12:30:00
- Po tym meczu zastanawia mnie jedno. Dlaczego sędzia analizował poprzez system VAR jedynie sytuację w polu karnym, a nie wziął pod uwagę, że chwilę wcześniej zawodnik Cracovii zagarnął piłkę ręką – mówił po spotkaniu w Krakowie wzburzony Flavio Paixao.

Portugalczyk był jednym z bardziej aktywnych zawodników Lechii na stadionie przy ul. Kałuży. Oddał najwięcej strzałów spośród piłkarzy Biało-Zielonych - 3 celne i 1 niecelny. Popisał się również precyzyjnym podaniem do Sławomira Peszki, po którym skrzydłowy gdańskiej drużyny strzelił gola na 1:0. 

– Do tego momentu graliśmy dobrze, realizując swój plan. Niestety straciliśmy głupiego gola i daliśmy zepchnąć się do obrony. Później już wydarzyło się coś, w co nie mogę uwierzyć. Dlaczego sędzia analizował poprzez system VAR jedynie sytuację w polu karnym, a nie wziął pod uwagę, że chwilę wcześniej zawodnik Cracovii zagarnął piłkę ręką? Na tym zakończę swoją wypowiedź - powiedział Flavio Paixao. 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się