Flavio Paixao: Sekundy zaważyły o losie dwumeczu

2019-08-02 16:00:00
- Kiedy strzeliliśmy bramkę było kilka sytuacji, aby pójść za ciosem, ale to jest piłka nożna. Nie wiem co mam więcej powiedzieć. Jest nam przykro - podsumował czwartkowe spotkanie rewanżowe II rundy eliminacji do Ligi Europy kapitan Lechii Gdańsk Flavio Paixao.

W Danii Lechia mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Niestety w kluczowych momentach zabrakło skuteczności.

 

- Kiedy strzeliliśmy bramkę było kilka sytuacji, aby pójść za ciosem, ale to jest piłka nożna. Nie wiem co mam więcej powiedzieć. Jest nam przykro.

 

 

Duńczycy pierwsi zdobyli prowadzenie i wówczas to oni mieli awans do kolejnej rundy, ponieważ strzelili bramkę na wyjeździe.

 

- Wiedzieliśmy jak oni grają na własnym stadionie. Strzelili pierwszą bramkę. Dla nas najważniejsze było zdobycie gola. Udało się raz pokonać bramkarza rywali, ale na więcej goli widocznie nie było nas stać.

 

Czwartkowy mecz, czyli ponad 120 minut gry, kosztował Biało-Zielonych bardzo dużo sił.

 

- Nie mam siły nic mówić. Dla nas to jest duży ból. Spróbowaliśmy wszystkiego, ale zwycięstwo nie było możliwe. Piłka nożna to sekundy, momenty. Dzisiaj te sekundy zaważyły na losie dwumeczu.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się