Flavio Paixao: Wymarzony debiut w roli kapitana Lechii

2018-07-23 14:30:00
- Mamy nowy zespół, nową mentalność i nową atmosferę w szatni. Odnieśliśmy ważne zwycięstwo dla nas, dla naszych kibiców. Wszystko idzie w dobrą stronę, ale to dopiero pierwszy mecz. W poniedziałek rozpoczynamy przygotowania do spotkania ze Śląskiem - powiedział napastnik Lechii Gdańsk Flavio Paixao, który pełni funkcję kapitana naszego zespołu.

 - To bardzo dobry start dla nas. Udowodniliśmy, że potrafimy. Ciężko pracowaliśmy w okresie przygotowawczym, by poprawić naszą taktykę. W spotkaniu z Jagiellonią wyglądało to dobrze. Wiedzieliśmy jak chcemy grać i to robiliśmy od początku do końca, choć w ostatnich minutach mieliśmy trochę problemów. Na boisku było widać, że współpracujemy, walczymy, a przede wszystkim oddajemy serce. To było dobre - kontynuował Flavio.

 

Flavio Paixao przed startem sezonu został wybrany przez kolegów z drużyny nowym kapitanem Lechii. - To wymarzony debiut w roli kapitana Lechii. Pierwszy mecz i pierwszy gol, który dał nam zwycięstwo. Bardzo się z tego cieszę. Codziennie ciężko pracuję i wierzę w to co robię, zawsze daje z siebie 100% możliwości, to ważne. Budzę się z myślą, że przede mną kolejny dzień, w którym zrobię coś dobrego dla tego zespołu - zakończył. 

 

Autor: Łukasz Szczepiński
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się