Gdy Lechia wygra z Legią Domino's stawia pizzę!

2018-03-11 11:10:00
Jeśli Lechia Gdańsk wygra z Legią Warszawa w niedzielę 11 marca to zwycięstwo będzie miało smak… pizzy! W przypadku wygranej Biało-Zielonych w meczu na Stadionie Energa Gdańsk Lechia i Domino’s zapraszają kibiców do restauracji na darmową pizzę!

Po ewentualnym zwycięskim spotkaniu Lechii z Legią Domino’s rozda kibicom Biało-Zielonych aż 100 darmowych pizz!

 

Pizze będzie można odebrać wyłącznie w czterech gdańskich restauracjach Domino’s – przy ul. Nieborowskiej 10, Rzeczypospolitej 33, Żylewicza 2 oraz Czarny Dwór 24.

 

Pizze otrzyma pierwszych 25 klientów w każdym z lokali, którzy okażą ważny bilet z meczu Lechia Gdańsk – Legia Warszawa bądź potwierdzenie jego zakupu lub posiadają ważny karnet na spotkania gdańskiego zespołu na sezon 2017/2018 lub rundę wiosenną 2018. Kibicowi przysługuje jedna dowolnie wybrana pizza z menu (na cienkim cieście). Polecamy szczególnie unikatową pizzę "LECHIA"!

 

Pizze wydawane będą tylko w niedzielę 11 marca w godzinach pracy lokali (do godz. 23).

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się