Gerson: Bardzo chcemy wygrać z Legią

2018-03-11 11:00:00
- Mecz z Legią to dla nas świetna okazja do tego, by udanie rozpocząć pracę naszego nowego trenera w Gdańsku. Chcemy wreszcie zakończyć mecz zwycięstwem, bo bardzo nam tego brakuje – mówi przed niedzielną konfrontacją z drużyną z Warszawa obrońca Lechii Gdańsk Gerson.

- Mocno koncentrujemy się na meczu z Legią i bardzo liczymy na zwycięstwo. To będzie świetna okazja, żeby wreszcie sięgnąć po wygraną w lidze – podkreśla Gerson. – To byłoby również dobry moment dla naszego nowego trenera, by udanie rozpocząć pracę w Gdańsku – dodaje Brazylijczyk.

 

Kluczem do wygranej z wiceliderem tabeli LOTTO Ekstraklasy ma być poprawa ofensywy Biało-Zielonych.

 

- Szukamy rozwiązań, by tworzyć sobie większą liczbę okazji pod bramką rywala. I to takich stuprocentowych. Nie może nam się zdarzyć taki mecz jak z Zagłębiem, kiedy w ciągu 90 minut oddaliśmy jeden celny strzał. Mamy w składzie kreatywnych, groźnych piłkarzy takich jak Marco i Flavio Paixao, Sławek Peszko czy Milos Krasić i musimy to umieć wykorzystać. Nasi rywale muszą czuć, że jesteśmy dla nich groźni w każdym momencie – kończy Gerson.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się