25.08.2018, 18:00

Grali wypożyczeni Lechiści

2018-04-25 10:00:00
Za nami kolejny kwietniowy weekend ligowych zmagań. Sprawdźmy jak w ostatnich spotkaniach poradzili sobie piłkarze Lechii, którzy są wypożyczeni do innych klubów.

W LOTTO Ekstraklasie kwadrans w barwach Lecha Poznań w meczu z Zagłębiem Lubin rozegrał Rafał Janicki, a jego zespół pokonał popularnych Miedziowych 1:0. Drużyna Śląska, do której wypożyczeni są Mateusz Lewandowski i Michał Mak, wygrała 2:1 z Bruk-Betem Termalica Nieciecza, ale obaj zawodnicy nie znaleźli się w meczowej osiemnastce.

W I lidze ze zwycięstwa w miniony weekend mogli cieszyć się Karol Fila i Daniel  Mikołajewski. Chojniczanka Chojnice, w której występuje Fila, pokonała 1:0 Olimpię Grudziądz, a młody zawodnik przebywał na boisku przez pełne 90 minut. Mikołajewski był natomiast poza kadrą meczową Stomilu Olsztyn, który uporał się z Puszczą Niepołomice 2:0.

Punkt do swojego konta dopisała Stal Mielec, do której wypożyczony jest Jakub Arak. 23-letni napastnik rozegrał całe spotkanie. Górnik Łęczna przegrał na wyjeździe z GKS-em Tychy 0:2. W drużynie z Lubelszczyzny 90 minut na murawie przebywał Tomasz Makowski

W niemieckiej 2. Bundeslidze kolejny występ zaliczył Mario Maloca. Środkowy obrońca rozegrał całe spotkanie w drużynie SpVgg Greuther Fürth przeciwko VfL Bochum. Mecz zakończył się remisem 1:1.