Grali wypożyczeni Lechiści

2018-05-10 12:15:00
Zbliża się koniec sezonu na wszystkich poziomach rozgrywkowych w Polsce, co powoduje, że liga przyspiesza. Sprawdziliśmy, jak we wtorek i środę radzili sobie piłkarze Lechii, którzy są wypożyczeni do innych klubów występujących w LOTTO Ekstraklasie i Nice 1 Lidze.

W LOTTO Ekstraklasie kolejne pełne 90 minut rozegrał Rafał Janicki, który wypożyczony jest do Lecha Poznań. Drużyna środkowego obrońcy przegrała 0:2 z Jagiellonią Białystok. Śląsk Wrocław, do którego wypożyczony jest Mateusz Lewandowski, pokonał 2:0 Pogoń Szczecin. 25-letni obrońca przebywał na murawie przez całe spotkanie.

 

Trzy punkty w Nice 1 lidze zdobyli Karol Fila, Daniel Mikołajewski. Chojniczanka, w której występuje Fila, pokonała 1:0 Stal Mielec, a młody zawodnik pojawił się na murawie w końcówce spotkania. W zespole z Mielca cały mecz rozegrał napastnik Jakub Arak. Punkt do swojego konta dopisał Górnik Łęczna, ale Tomasz Makowski z powodów zdrowotnych znalazł się poza meczową osiemnastką. Z tego samego powodu na boisku nie pojawił się Mikołajewski, którego Stomil pokonał 4:2 Odrę Opole.