Grupa BUFAB nadal z Akademią Lechii Gdańsk

2017-12-05 16:00:00
Grupa BUFAB przedłużyła współpracę z Akademią Lechii Gdańsk o kolejny sezon. Sponsor Akademii Lechii Gdańsk wspierać będzie młodych piłkarzy z rocznika 2007. Logotyp firmy znajdzie się na koszulkach, w których zawodnicy występować będą w rozgrywkach ligowych swojej kategorii wiekowej.

Do grona klientów Grupy BUFAB należą największe korporacje międzynarodowe jak i lokalne firmy produkcyjne z branż technicznych. Polski oddział, już od ponad 20 lat pomaga swoim klientom znacząco obniżać koszty produkcji, wykorzystując globalną sieci dostawców Grupy BUFAB oraz oferując zaawansowane rozwiązania logistyczne. Podpisanie umowy z Akademią Lechii Gdańsk jest ważnym elementem firmowej strategii promocji lokalnego sportu, szczególnie w wydaniu młodzieżowym.

 

- Grupa BUFAB prowadzi biznes odpowiedzialny społecznie. Współpraca z Akademią Lechii Gdańsk wpisuje się w naszą politykę promocji sportu oraz wspierania lokalnej społeczności, której jesteśmy częścią. Cieszymy się, że przekazywane przez nas pieniądze pomagają młodym sportowcom rozwijać swoją pasję w sposób bezpieczny i komfortowy – powiedział dyrektor zarządzający Grupy BUFAB Jarosław Bazeli.