• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Grzegorz Kuświk: Musimy wykorzystać potencjał, który mamy

2018-03-31 07:45:00
- W przeszłości miałem okazję walczyć o utrzymanie i wiem, jak to wygląda. Każde spotkanie jest niezwykle ważne. Bardzo nam zależy, by w końcu się przełamać i zacząć punktować. Zdaję sobie sprawę, że brakuje moich bramek, ale w końcówce sezonu postaram się to zmienić - mówi przed sobotnim spotkaniem 29. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Biało-Zieloni zmierzą się z Koroną Kielce napastnik Grzegorz Kuświk.

- Po zmianie trenera każdy miał czystą kartkę. Mamy szeroką kadrę, a na treningach jest duża rywalizacja na poszczególnych pozycjach. Myślę, że dobrze wykonywaną pracą zasłużyłem na zaufanie trenera. Żaden z nas przez ostatnie dwa tygodnie nie próżnował, ciężko pracując, by przekonać do siebie trenera Piotra Stokowca - podkreśla napastnik. - Do końca sezonu pozostało niewiele spotkań, ale wydaje mi się, że każdy otrzyma swoje przysłowiowe "pięć minut". Mamy w zespole wielu zawodników, którzy mają duże umiejętności. Trzeba to tylko właściwie wykorzystać. Wierzę, że trener zdoła wszystko poukładać i dokona dobrych wyborów odnośnie do wyjściowej jedenastki, czy meczowej osiemnastki - kontynuuje. 

 

 

Pod wodzą trenera Stokowca Lechia nie zdobyła jeszcze punktów w spotkaniach z Lechem Poznań i Legią Warszawa. Przełamanie nastąpi w Kielcach?

- W obu spotkaniach były momenty, w których dobrze wyglądaliśmy na boisku. Niestety w każdym z nich straciliśmy po trzy bramki. Mamy za sobą analizę przygotowaną przez trenerów, co mam nadzieję, że pozytywnie przełoży się na kolejne mecze i nie powtórzymy błędów - mówi. - Wszyscy pamiętamy ostatnie spotkanie z Koroną, w którym straciliśmy aż pięć bramek. Jedziemy jednak do Kielc, by zmazać tę plamę - kończy Grzegorz Kuświk. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się