Grzegorz Wojtkowiak: Nie ustrzegliśmy się błędów, ale walczyliśmy do końca

2018-03-12 14:30:00
- W pewnym momencie byliśmy blisko, stwarzaliśmy groźne sytuacje, ale nie każdą potrafiliśmy zamienić na bramkę. Bardzo nam przykro, bo w prosty sposób przegraliśmy ten mecz — powiedział po spotkaniu z Legią Warszawa (1:3) obrońca Lechii Gdańsk Grzegorz Wojtkowiak.

- Po przerwie wyszliśmy na boisko, by odmienić losy spotkania. Niestety bardzo szybko straciliśmy drugiego gola. Ciężko się grało, ale walczyliśmy do samego końca. Nie ustrzegliśmy się jednak błędów, a odrobić trzy bramki straty z taką drużyną, jak Legia nie jest łatwo. Próbowaliśmy, ale udało się strzelić tylko jedną — dodał. 

 

- W każdym meczu możemy znaleźć pozytywy w naszej grze, ale w sytuacji, jakiej się znajdujemy, najważniejsze jest zdobywanie punktów. Nieważne jak, ale musimy podnieść głowy i walczyć w kolejnych spotkaniach o punkty — zakończył Grzegorz Wojtkowiak. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się