Grzegorz Wojtkowiak: W defensywie byliśmy monolitem

2018-03-03 10:48:00
- To nie było spotkanie, które obfitowało w dużą liczbę sytuacji podbramkowych, dominowała w nim przede wszystkim walka. Ja cieszę się z naszej dobrej gry defensywnej, bo w obronie stanowiliśmy monolit – podsumował spotkanie z Zagłębiem Lubin obrońca Lechii Gdańsk Grzegorz Wojtkowiak.

- Mecz z Zagłębiem to było takie spotkanie na remis. Było dużo walki, zabrakło natomiast sytuacji podbramkowych. Cieszy nasza dobra gra w defensywie, w której stanowiliśmy monolit. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach utrzymamy ten poziom, a dojdą do tego pokaźniejsze zdobycze punktowe – mówił Wojtkowiak. – Cieszę się, że po raz pierwszy w tym roku mogłem zagrać w lidze, choć oczywiście żałuję, że stało się tak ze względu na kontuzję Pawła Stolarskiego. W piłce bywa jednak tak, że szczęście jednego zawodnika często wiąże się z pechem innego – dodał obrońca Biało-Zielonych.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się