Gwiazdy Malują Gwiazdy z Fundacją Lechii Gdańsk

2018-12-02 16:00:00
1 grudnia Fundacja Lechii Gdańsk wsparła Hospicjum Dziecięce im. ks. E. Dutkiewicza podczas spotkania w Galerii Bałtyckiej - Gwiazdy Malują Gwiazdy, organizowanego przez Fundację Hospicyjną.

Steven Vitória i João Nunes, piłkarze Lechii Gdańsk razem z przyjaciółmi hospicyjnymi ze świata sportu, kultury, mediów i polityki w pierwszy grudniowy weekend malowali ozdoby choinkowe, które licytowane będą na antenie Radia Gdańsk. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania, występów artystycznych oraz kwestowania na rzecz najmłodszych podopiecznych Hospicjum Dziecięcego im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku,w którym wzięła także udział Akademia Lechii Gdańsk.

 

To właśnie na wsparcie tej placówki zostaną przekazane środki z licytowanych ozdób świątecznych, stworzonych przez naszych Biało-Zielonych zawodników. Wśród przekazanych na ten jakże szczytny cel nagród wystawione będzie również zaproszenie na mecz Lechii Gdańsk z Górnikiem Zabrze dla dwóch osób do Strefy Silver.

 

Zapraszamy na stronę Fundacji Lechii Gdańsk do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się