• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  24.04.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  27.04.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.05.2019, 18:00

Informacje o sprzedaży biletów na finał Totolotek Pucharu Polski [dodatkowa pula]

2019-04-22 13:00:00
Do otwartej sprzedaży trafiły dodatkowe bilety, które zostały przekazane przez PZPN.

Aktualizacja, 22.04

 

O godz. 16.00 do systemu biletowego http://bilety.lechia.pl trafi dodatkowa pula biletów, która została przyznana przez PZPN. Bilety dostępne będą bez transportu, ale z koszulką.

 

Aktualizacja, 15.04

 

BILETY NA FINAŁ WYPRZEDANE. Rekordowa sprzedaż - w 45 minut sprzedaliśmy wszystkie wejściówki. W systemie mogą pojawiać się bilety z nieopłaconych rezerwacji. Klub będzie starał się także o dodatkowe bilety od PZPN. Jutro kas oczywiście nie otwieramy.

________________________________________

 

Aktualizacja, 15.04

 

Sprzedaż online na https://bilety.lechia.pl ruszyła. Polecamy pospieszyć się z zakupem, ponieważ spodziewamy się ogromnego zainteresowania. Jeśli bilety wyprzedadzą się online, nie będzie można ich kupić w kasach. Jeśli nie, wówczas kasy Stadion Energa Gdańsk we wtorek otworzymy w godz. 14-20. 

________________________________________

 

Aktualizacja, 14.04

W związku z ogromnym zainteresowaniem biletami na finał Totolotek Pucharu Polski, sprzedaż w poniedziałek (15 kwietnia) będzie odbywała się online przez bilety.lechia.pl, natomiast od wtorku (16 kwietnia) zapraszamy do kas Stadion Energa Gdańsk. O godzinach otwarcia poinformujemy.

________________________________________

 

Sprzedaż biletów, którą organizuje Stowarzyszenie Kibiców Lwy Północy, rozpocznie się w poniedziałek, 15 kwietnia, o godz. 16.00 i potrwa do 22 kwietnia lub do wyczerpania biletów.

 

Bilet w zestawie ze specjalnie przygotowaną na tę okazję koszulką gratis kosztuje 60 zł. W zestawie z koszulką* i transportem pociągiem specjalnym, dojeżdżającym na stację Warszawa Stadion – 160 zł (liczba ograniczona).

 

Sprzedaż odbywała się będzie:

- poprzez oficjalny system biletowy Lechii Gdańsk - bilety.lechia.pl (zachęcamy do kupowania biletów online),

- w kasach Stadion Energa Gdańsk (od wtorku, 16 kwietnia, informacje podamy w poniedziałek).

 

Po sfinalizowaniu zakupu, każdy kibic otrzyma potwierdzenie w formie vouchera, który uprawnia go do odbioru biletu na mecz. Harmonogram oraz miejsce wymiany voucherów na bilety imienne od PZPN zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

 

Listy grupowe dla fan clubów należy przesyłać do poniedziałku 15 kwietnia do godziny 17 wyłącznie w formularzu wyjazdowym (plik Excel) na adres mailowy wyjazdy@lwypolnocy.pl. Niedostarczenie listy w odpowiednim terminie oraz w odpowiedniej formie oznaczało będzie brak rezerwacji biletów dla danego fan clubu.

 

Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować do Stowarzyszenia Kibiców Lwy Północy w sklepach na Podwalu Staromiejskim 93 (w godz. 10.00-18.00) oraz w Galerii Przymorze (9.00-21.00),.

 

* Prosimy o nie wymienianie się voucherami, ponieważ powiązane są one z danymi osobowymi, a w związku z przygotowywaną oprawą koszulki przypisane są do konkretnych sektorów.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się