Ireneusz Mamrot: Skuteczność Lechii była zabójcza

2018-11-26 08:59:00
Mogę być bardzo zadowolony z tego jak zespół grał, ale jestem bardzo niezadowoloy z wyniku - powiedział po meczu trener Jagielloni Białystok.

- Myślę, że ciężko się pogodzić z tym wynikiem po takiej grze mojego zespołu, bo do przerwy graliśmy bardzo dobry mecz i nie wiem, czy to nie było najlepsze 45 minut w tej rundzie, a przegrywaliśmy 2:1. Skuteczność Lechii była zabójcza, bo nie mieli sytuacji, a zdobyli 2 bramki. Nie chcę za dużo mówić o rzucie karnym, bo potem wychodzi, że trenerzy się nie znają. Zawsze jak ktoś chce, to powie, że ja się mylę, ale dla mnie ten rzut karny to duża kontrowersja i ja się z tą decyzją nie zgadzam. Natomiast tego szczęścia nie było dziś, bo naszej stronie. Naprawdę graliśmy dziś bardzo dobrze w piłkę i z tego nic nie mamy. Ta druga połowa, wiadomo, Lechia nas kontrowała, bo 8 zawodników było z przodu i próbowaliśmy już bezpośrednim przeniesieniem piłki pod bramkę wyrównać. Tak jak powiedziałem, mogę być bardzo zadowolony z tego, jak zespół grał, ale jestem bardzo niezadowolony z wyniku. - skomentował mecz Ireneusz Mamrot.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się