• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Jacek Magiera: Wymarzony prezent dla Michała Kucharczyka

2017-03-19 20:20:00
- W spotkaniu z Lechią wykorzystaliśmy doświadczenie zdobyte w spotkaniach w europejskich pucharach. Zrealizowaliśmy swój cel, jakim było zwycięstwo na trudnym terenie. Szczególne gratulacje dla Michała Kucharczyka, który sprawił sobie znakomity prezent urodzinowy.

- Mecz w Gdańsku był bardzo ciekawym spotkaniem, szczególnie w drugiej połowie. Dużo działo się pod obiema bramkami - mówił trener Magiera. - Ja najbardziej cieszę się z tego, jak dobrze zareagowaliśmy po straconej bramce na początku drugiej połowy. Nie zagraliśmy perfekcyjnie, ale najważniejsze, że większość decyzji, jakie podjęliśmy była prawidłowa. Była walka, była dobra gra w końcówce w defensywie, co przyniosło pozytywny skutek. Chcieliśmy w tym meczu przenieść doświadczenie, jakie zdobyliśmy w europejskich pucharach i to nam się udało. Teraz przed nami kolejne spotkania, w których będziemy dalej pracować, by zdobywać następne punkty - dodał szkoleniowiec Legii.

 

Zwycięskie bramki dla warszawskiego zespołu zdobył Michał Kucharczyk.

 

- To dla Michała kapitalny prezent, bo w poniedziałek obchodzi urodziny. Bardzo cieszę się z jego bramek, choć na pochwały tak naprawdę zasłużyła cała drużyna - podkreślił Magiera.