• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Jakub Arak: Chcę przepracować jak najlepiej ten okres [WIDEO]

2019-05-31 11:00:00
- Myślę, że wszystko idzie w dobrą stronę, koordynator sztabu medycznego Robert Dominiak nie ma żadnych zastrzeżeń. Chcę jak najszybciej odbudować miesięń czworogłowy, żeby powracały te zakresy. Uważam, że jest nieźle - mówi napastnik Lechii Gdańsk Jakub Arak, który aktualnie przechodzi rehabilitację w Gdańsku.

- Na razie jestem w drugim miesiącu po operacji, także treningi są coraz cięższe, a obciążenia większe. Zależy mi, aby jak najlepiej przepracować ten okres, żeby rekonwalescencja trwała jak najkrócej. W tym przypadku wiadomo, że nie ma co się spieszyć, ale chcę wykorzystać ten czas, gdy chłopacy są na urlopach, jak najlepiej. Chcę czuć się lepiej, chcę żeby taki uraz się nie powtórzył. 

 

Na jakim etapie rehabilitacji znajduje się Kuba? 


- Od jakiegoś czasu już delikatnie truchtam, ten bieg będzie coraz szybszy. Myślę, że będzie za wcześnie, by wejść od czerwca z drużyną w trening piłkarski. Biegać w linii prostej jest łatwo, kolana nie są tak obciążane. W piłce jednak wiadomo, że jest dużo zwrotów, niekontrolowanych ruchów.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się