Jakub Arak: Zrealizowaliśmy cel, który sobie postawiliśmy [WIDEO]

2018-09-27 11:45:00
- Chcemy grać z meczu na mecz coraz lepiej, ale do naszej pracy musimy podchodzić z pokorą. Wiemy, jak wiele ciężkiej pracy wkładamy w każdy trening i wierzymy, że te efekty muszą przyjść. Po prostu wszyscy musimy być cierpliwi - powiedział po wygranym spotkaniu Pucharu Polski z Wisłą Kraków napastnik Biało-Zielonych Jakub Arak.

- Na pewno ten mecz możemy ocenić na plus, bo cel który sobie postawiliśmy, przyjeżdżając do Krakowa, udało nam się zrealizować. Chcieliśmy awansować i wracamy z awansem do Gdańska. Chociaż wiadomo, że przyjemniej byłoby zakończyć ten mecz w 90 minutach, ale taka jest piłka. Wygraliśmy po karnych. 

 

- Piłkarsko czułem się nieźle. Uważam, że dużo pomagałem zespołowi w grze tyłem do bramki oraz w ataku pozycyjnym. Żałuję, że nie udało mi się strzelić bramki, bo ten występ smakowałby inaczej gdybym strzelił gola. Mam nadzieję, że bramki przyjdą z czasem, a teraz muszę się skupić, aby nad skutecznością popracować na treningach. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się