• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    04.04.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Janusz Melaniuk: Przedłużenie kontraktu z trenerem było priorytetem

2019-09-20 09:00:00
- Jestem pewien, że dzięki pracy trenera nasza drużyna będzie tylko silniejsza, a także będzie w stanie walczyć o najwyższe cele w ekstraklasie - powiedział dyrektor sportowy Lechii Gdańsk Janusz Melaniuk, który na czwartkowej konferencji prasowej poinformował o przedłużeniu kontraktu z trenerem Piotrem Stokowcem.

- Nie będę ukrywać, że od zakończenia poprzedniego sezonu dla mnie jako dyrektora sportowego, zarządu i właściciela klubu priorytetem było przedłużenie kontraktu z Piotrem Stokowcem. Dlatego tym bardziej się cieszę, że udało się to sfinalizować. Doszliśmy do porozumienia z trenerem i podpisaliśmy kontrakt, który będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku - kontynuuje. 

 

- Chciałbym podziękować trenerowi za dotychczasową pracę. Myślę, że wszyscy świadomi jesteśmy tego, że gdy szkoleniowiec zaczynał swoją pracę z drużyną, byliśmy w zupełnie innym sportowym punkcie niż obecnie. Przez ten krótki czas udało się zdobyć wiele sukcesów, łącznie z historycznym wynikiem z poprzedniego sezonu. Życzę następnych osiągnięć. Jestem pewien, że dzięki pracy trenera nasza drużyna będzie tylko silniejsza, a także będzie w stanie walczyć o najwyższe cele w ekstraklasie - podkreśla Janusz Melaniuk, dyrektor sportowy Lechii Gdańsk. 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się