Jarosław Bieniuk: Czeka nas trudne spotkanie we Wrocławiu

2018-11-28 15:30:00
- Śląsk jest drużyną nieobliczalną. Potrafi wygrać 4:0 z Jagiellonią Białystok, żeby za chwilę przegrać bądź zremisować. Czeka nas na pewno bardzo ciężkie spotkanie, bo Śląsk ma dobrych zawodników w swoich szeregach - powiedział na konferencji prasowej przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław trener Jarosław Bieniuk.

 

 

Trener przedstawił raport medyczny po ostatnim spotkaniu z Jagiellonią Białystok. - Rzeczywiście Lukas po tym brutalnym faulu ciężko dochodzi do siebie. Dziś wyszedł z drużyną na trening, próbował, ale ta noga jeszcze go boli. Jego występ we Wrocławiu stoi pod znakiem zapytania, ze Śląskiem nie zagrają natomiast Patryk Lipski i Artur Sobiech. Co do pozostałych zawodników, to rekonwalescenci dochodzą do siebie, a reszta jest w pełni zdrowa. Poza urazem Lukasa nie ma innych kontuzji. 

 

- Śląsk jest drużyną nieobliczalną. Potrafi wygrać 4:0 z Jagiellonią Białystok, żeby za chwilę przegrać bądź zremisować. Czeka nas na pewno bardzo ciężkie spotkanie, bo Śląsk ma dobrych zawodników w swoich szeregach. W pierwszym meczu zremisowaliśmy z nimi na własnym boisku 1:1, więc jedziemy do Wrocławia w pełni skoncentrowani i zmobilizowani. Spodziewamy się bardzo trudnego spotkania i skupiamy się tylko na tym meczu, bo łatwiej nam tak pracować. Cieszymy się oczywiście z miejsca w tabeli, ale myślimy tylko o najbliższej kolejce - dodaje Jarosław Bieniuk. 

 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się