Jarosław Kubicki: Cały czas się rozwijamy i chcemy grać coraz lepiej

2019-07-16 09:00:00
- To był pierwszy sprawdzian przed ligą i pierwszy mecz o „coś”. A dodatkowo po jednym meczu udało się zdobyć trofeum. Cieszy nas to, że udało się osiągnąć pierwszy sukces – powiedział po meczu z Piastem Gliwice Jarosław Kubicki.

- Zaskoczyliśmy Piasta bramką już w drugiej minucie. W szatni powiedzieliśmy sobie, żeby od początku wyjść agresywnie i wysoko. To się opłaciło.

 

To pierwszy sukces Biało-Zielonych w tym sezonie. Co ciekawe, w pierwszym składzie wyszło dwóch nowych zawodników – Żarko Udovicić i Maciej Gajos, którzy zaliczyli po asyście.

 

- Wracają zawodnicy po kontuzji. Doszło kilku nowych. Myślę, że cały czas się rozwijamy i chcemy grać coraz lepiej. W tym sezonie będzie to jeszcze lepiej wyglądało.

 

 

W meczu z Piastem jedną z bramek zdobył właśnie Kubicki. To piąty gol pomocnika w Biało-Zielonych barwach.

 

- Kluczowe było to, żeby uderzyć w róg, w którym stał bramkarz, ponieważ akurat wracał do środka i był zasłonięty. Cieszę się, że udało się tę bramkę strzelić i tak dobrze zacząć sezon.

 

Teraz przed Biało-Zielonymi dwa ważne wyzwania. W piątek zagrają z ŁKS-em Łódź, a już w przyszłym tygodniu czeka ich pierwszy mecz w drugiej rundzie kwalifikacyjnej do Ligi Europy. Przeciwnikiem będzie Bröndby Kopenhaga lub Inter Turku. W pierwszym meczu Duńczycy wygrali 4:1.

 

- Jeszcze nie wiadomo z kim zagramy w drugiej rundzie, ale my najpierw będziemy skupiać się na pierwszym meczu w PKO Ekstraklasie.

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się