Jarosław Kubicki: Chcieliśmy pokazać sportową złość

2018-09-23 12:00:00
- Chcieliśmy pokazać sportową złość z poprzedniego spotkania z Wisłą. Myślę, że w pierwszej połowie nam się to udało. W następnym spotkaniu zrobimy wszystko, by pokazać, że stać nas na więcej - powiedział po zremisowanym meczu z Zagłębiem Lubin pomocnik Lechii Gdańsk Jarosław Kubicki.

- Faktycznie w pierwszej połowie graliśmy zdecydowanie lepiej niż w drugiej, ale założenia taktyczne były niemal takie same, jak na pierwszą. Chcieliśmy grać wyżej, nie pozwalać przeciwnikom na zbyt wiele. Niestety nie udało się utrzymać korzystnego wyniku. Niefortunnie straciliśmy pierwszą bramkę, a potem kolejne. 

 

W spotkaniu przeciwko Zagłębiu skutecznością błysnął Artur Sobiech, który ustrzelił klasycznego hat-tricka. - Było widać, że piłka szukała w polu karnym Artura. Prócz tego miał jeszcze chyba dwie sytuacje, które mógł zamienić na bramki. Cieszę się, że znajdował się w tych sytuacjach. Chcę także, by w takich sytuacjach znajdował się również Kuba Arak. Wtedy byłoby wyśmienicie. 

 

Jarosław Kubicki jest wychowankiem Zagłębia Lubin. W zespole Miedziowych spędził wiele lat, zaznając goryczy porażki po spadku, ale także smaku zwycięstwa po awansie do Ekstraklasy czy wywalczeniu brązowego medalu. - Do tego meczu podszedłem jak do każdego innego. Nie chciałem się dodatkowo motywować, bo czasami działa to na niekorzyść, gdy zawodnik jest przemotywowany. Chciałem podejść jak do każdej rywalizacji. Myślę, że nie zagrałem najgorzej. Przeanalizujemy to spotkanie i na pewno wyciągniemy z niego wnioski. 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się