• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Joao Nunes: Musimy przygotować się do finiszu sezonu

2018-03-22 18:47:00
- Jesteśmy naprawdę źli. Ciężko pracujemy, przygotowujemy się do każdego meczu jak umiemy, a gdy przychodzi spotkanie, to nie idzie nam tak jak byśmy chcieli. Dlatego musimy wykorzystać jak najlepiej tę przerwę w lidze, by przygotować się w 100 procentach na finisz sezonu, który będzie dla nas bardzo trudny – mówi obrońca Lechii Gdańsk Joao Nunes.

Piłkarze Lechii Gdańsk przerwę w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy na mecze reprezentacyjne wykorzystują na codzienną ciężką pracę na treningach.

 

- Jesteśmy naprawdę źli. Ciężko pracujemy, przygotowujemy się do każdego meczu jak umiemy, a gdy przychodzi spotkanie, to nie idzie nam tak jak byśmy chcieli – podkreśla Joao Nunes. – Przeanalizowaliśmy nasze ostatnie mecze i w kolejnych dniach nadal będziemy to robić. Musimy przede wszystkim poprawić naszą koncentrację, by w trakcie spotkania nie dawać rywalowi okazji do zaskoczenia nas – dodaje Portugalczyk.

 

- Zdajemy sobie sprawę z naszego miejsca w tabeli i zrobimy wszystko, by je poprawić. Dlatego musimy wykorzystać jak najlepiej tę przerwę w lidze, by przygotować się w 100 procentach na finisz sezonu, który będzie dla nas bardzo trudny – przyznaje obrońca Biało-Zielonych.