• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Joao Nunes: Remis nie przekreśla naszych planów

2018-02-12 11:15:00
- Zasłużyliśmy na trzy punkty, ale remis nie przekreśla naszych planów. Przed nami osiem spotkań, w których będziemy walczyć, by poprawić sytuację Lechii w tabeli - powiedział po zremisowanym meczu z Wisłą Kraków (1:1) obrońca Biało-Zielonych Joao Nunes.

- Wisła to bardzo dobry zespół, który także ma ambitne cele i tak jak my starał się utrzymywać długo w posiadaniu piłki. Wiedzieliśmy, że przeciwnicy potrafią dobrze grać piłką blisko bramki i stwarzać zagrożenie, więc staraliśmy się im ją szybko zabierać - podkreślił. - W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze, w drugiej tempo gry nieco spadło, ale wypracowaliśmy sobie kilka okazji do zdobycia bramki - podsumował. 

 

Defensywa Lechii wystąpiła w nowym ustawieniu, ale niestety nie udało się jej zachować czystego konta. 

- Szkoda, że straciliśmy gola po przypadkowej sytuacji, ale takie błędy mogą się przydarzyć każdemu. Najważniejsze, że nasza drużyna potrafiła odpowiedzieć na straconego gola. Mogliśmy jeszcze strzelić bramkę i zakończyć mecz zwycięstwem - ocenił portugalski obrońca.  - Dusan Kuciak to bardzo dobry bramkarz, który ma świadomość swojej klasy. Każdy będąc w pracy, stara się wykonać ją jak najlepiej. Trudno ustrzec się jednak pojedynczych błędów. Nikt nie może być perfekcyjny przez całe spotkanie. Dlatego jesteśmy jedną drużyną i nawzajem się wspieramy - zakończył Joao Nunes.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się