• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Joao Nunes: Ubolewam nad remisem w Gliwicach

2017-04-10 11:30:00
Joao Nunes w meczu z Piastem Gliwice zagrał na nietypowej dla siebie pozycji. Portugalczyk w drugiej połowie spotkania zastąpił na lewej obronie kontuzjowanego Jakuba Wawrzyniaka. Jak sam przyznał gra na lewej stronie defensywy była dla niego nowym doświadczeniem.

- Nie jestem przyzwyczajony do gry na lewej stronie, ale takie otrzymałem zadanie do wykonania od trenera i starałem się zrobić to jak najlepiej - wyjaśnił Nunes. - Koncentrowałem się przede wszystkim na obronie, bo ona była w tym momencie najważniejsza. Myślę, że nie wypadłem najgorzej - dodał obrońca Biało-Zielonych.

 

Podobnie jak pozostali piłkarze Lechii Nunes był zawiedziony remisowym rezultatem, jakim zakończyło się niedzielne spotkanie.

 

- Przyjechaliśmy do Gliwic, żeby wygrać i powinniśmy zakończyć to spotkanie zwycięstwem. Remis to nie jest dla nas satysfakcjonujący wynik. Byli z nami kibice, którzy głośno dopingowali nas przez cały mecz i chcieliśmy odwdzięczyć się im wygraną. Niestety nie udało się, nad czym ubolewam. Tym bardziej, że naprawdę mieliśmy sporo szans na to, by zdobyć z Piastem więcej niż jedną bramkę - zakończył Nunes.

 

#MyWierzymy