Józef Gładysz zaprasza na "Wakacje z piłką"

2018-06-28 12:00:00
Jeśli Twoje dziecko kocha sport, a jednocześnie nie wiesz, gdzie posłać je na wakacje - wybierz obóz "Wakacje z piłką", który organizuje trener Józef Gładysz.

„Wakacje z piłką” to letnie obozy we Wdzydzach Kiszewskich dla chłopców i dziewczynek w wieku 7-16 lat, którzy chcą aktywnie i piłkarsko spędzić wakacje, a jednocześnie nawiązać ciekawe znajomości w miłej atmosferze. W wyjazdach bardzo ważną rolę odgrywają doświadczeni trenerzy, którzy wychowują dzieci przez sport.

 

- Pierwszą edycję „Wakacji z piłką” rozpoczęliśmy 17 lat temu – mówi Józef Gładysz, uznany trener i wychowawca dzieci i młodzieży, pracujący w Lechii Gdańsk. - Uznałem, że jest wielu uzdolnionych chłopców i dziewczynek, którzy niekoniecznie na co dzień trenują w klubach piłkarskich, a są bardzo uzdolnione i przede wszystkim lubią sport. Dla dzieci trenujących w klubach trenerzy organizują obozy, natomiast chciałem dać szansę treningów i wyjazdów dla dzieci z podwórek, z mniejszych miejscowości, gdzie nie mają szansy brać udziału w tego typu obozach – podkreśla trener.

 

 

Co ważne, w obozach trenera Gładysza wziąć mogą udział także dzieci, które trenują w klubach, ale te nie organizują dla nich wyjazdów. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Piłka dla wszystkich” i zaplanowane są trzy terminy: 

I Obóz - 02.07 - 12.07.2018 (10 dni)

II Obóz - 12.07 - 22.07.2018 (10 dni)

III Obóz - 22.07 - 01.08.2018 (10 dni)

 

- W naszych obozach biorą udział dzieci z różnych środowisk, z Polski i zza granicy. Przyjeżdżają na nie nawet ze Stanów Zjednoczonych czy Kanady. Dzieci mają więc szansę na nawiązanie wyjątkowych znajomości, a nawet porozmawiania w różnych językach, a dodatkowo są pod opieką bardzo dobrych trenerów, którzy na co dzień pracują w klubach – podkreśla Gładysz.

 

„Wakacje z piłką” są dla dzieci dużym przeżyciem i bodźcem do nauki gry w piłkę nożną. Treningi są przeprowadzane odpowiednio do wieku i z właściwym obciążeniem. Dla wyróżniających się chłopców odbędą się zajęcia indywidualne, a dla bramkarzy zajęcia specjalistyczne. Uczestnicy obozów mają zapewnione optymalne warunki treningowe na profesjonalnym poziomie. W trakcie obozów pojawiają znani sportowcy, trenerzy i piłkarze oraz sędziowie, którzy podczas spotkań z dziećmi przy ognisku dzielą się swoimi doświadczeniami.

 

 

- W ciągu tych lat udało się wychwycić „perełki”, które później z powodzeniem kontynuowały karierę w klubach piłkarskich. Przekonujemy się jaki olbrzymi potencjał drzemie w tych dzieciach. Dzięki temu wyjazdowi, oprócz celów wychowawczych i sportowych, możemy wychwycić talenty do Lechii Gdańsk – zauważa trener, który wychował wiele piłkarskich talentów.

 

Wychowankami trenera Józefa Gładysza są m.in. Rafał Kobryń i Mateusz Sopoćko, którzy niedawno podpisali profesjonalne kontrakty z Lechią i obecnie przebywają z pierwszą drużyną na obozie przygotowawczym do nowego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

 

 

Oprócz treningów, w programie obozu są także dwie wycieczki - zwiedzanie skansenu oraz rejs statkiem dookoła jeziora Wdzydzkiego. Na zakończenie obozu uczestnicy otrzymują dyplomy a także płytki ze zdjęciami z pobytu i treningów.

 

Szczegóły na temat obozów można uzyskać pod numerem telefonu: 502 855 204 i adresem mailowym: j.gladysz@lechia.pl

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się