• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Juniorzy Młodsi Akademii Lechii wznowili treningi [ZDJĘCIA I WIDEO]

2018-01-05 19:30:00
Drużyna Juniorów Młodszych Akademii Lechii Gdańsk prowadzona przez Dominika Czajkę, Marka Zieńczuka i Mateusza Bąka rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Piłkarze zostali poddani badaniom składu masy ciała oraz testom siłowym. Wyniki są bardzo zadowalające, a młodzi zawodnicy spragnieni gry. Poniżej raport z pierwszego treningu w 2018 roku.

Jak wyglądało pierwsze spotkanie zespołu po przerwie świąteczno-noworocznej?

- Przed treningiem przeprowadziliśmy badania składu masy ciała w celu porównania z testami grudniowymi. Widać, że zawodnicy rozpiskę potraktowali poważnie, gdyż wyniki są bardzo dobre. Następnie zostały wykonane badania siły, by dobrać odpowiednie obciążenia dla każdego piłkarza indywidualnie - mówił opiekun drużyn Lechii U-17 Dominik Czajka.

  

TERMINARZ SPOTKAŃ SPARINGOWYCH JUNIORÓW MŁODSZYCH AKADEMII LECHII

 

W jakim składzie trenować będą Biało-Zieloni do startu rozgrywek centralnych?

- Na pierwszych zajęciach z zespołem nie było Maćka Woźniaka, który przygotowuje się z seniorami.  Adrian Petk natomiast będzie trenował z drużyną U-19 występującą w Centralnej Lidze Juniorów. Ponadto po kontuzji jest już z nami  Kuba Lizakowski. Nową twarzą w zespole jest pozyskany Mateusz Cegiełka, który w jesienią reprezentował barwy Stomilu Olsztyn. Przygotowanie do rundy wiosennej rozpoczną z nami także Kamil Sikora oraz najlepsi zawodnicy z rocznika 2002 - kontynuuje szkoleniowiec. 

 

 GALERIA ZDJĘĆ Z PIERWSZEGO TRENINGU W 2018 ROKU

 

Trener Dominik Czajka przedstawił również plan pracy z drużyną w nadchodzących tygodniach. 

- Kilka najbliższych jednostek treningowych będzie poświęconych zaadoptowaniu zawodników do obciążeń na boisku i siłowni, by po kilku dniach rozpocząć przygotowania z pełnym obciążeniem. Później dojdą również elementy techniczno-taktyczne. Zawodnicy są mocno naładowani pozytywną energią i widać u nich dużą chęć do ciężkiej pracy - kończy Czajka. 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się