Juniorzy Starsi Akademii Lechii rozpoczęli obóz w Gniewinie

2018-01-28 14:15:00
Juniorzy Starsi Akademii Lechii Gdańsk rozpoczęli zgrupowanie w Gniewinie. Tygodniowy obóz stanowi jeden z kluczowych etapów przygotowań Biało-Zielonych do wiosennej części zmagań w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów Starszych U-19.

Drużyna Juniorów Starszych Akademii Lechii Gdańsk stanowiąca zaplecze pierwszego zespołu w niedzielę o godz. 10 wyruszyła w drogę do Gniewina, gdzie podopieczni Tomasza Untona i Pawła Pęczaka będą przebywać przez najbliższy tydzień. W sztabie szkoleniowym znalazł się także Piotr Wiśniewski, który pełni funkcję asystenta Adama Owena.  

 

Trenerzy na obóz zabrali wszystkich piłkarzy, których mieli do dyspozycji. Ponadto w zajęciach wezmą udział również Mateusz Matras, Milen Gamakow, Michał Nalepa i Grzegorz Kuświk oraz pomocnik Rafał Włodarczyk, który otrzymał zgodę od swojego macierzystego klubu, Warty Poznań, na testy w naszej drużynie U-19. 

 

Biało-Zieloni w trakcie zgrupowania rozegrają sparing, ale wszystkie szczegóły zostaną uzgodnione w poniedziałek. Potwierdzony jest natomiast mecz towarzyski z zespołem Czarnych Pruszcz Gdański, który odbędzie się 3 lutego o godz. 11.00 w Sopocie na boisku przy ul. Jana z Kolna 18