• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  05.06.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  09.06.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  14.06.2020, 18:00

Kadra Lechii na obóz w Belek

2019-01-18 16:00:00
W sobotę 19 stycznia w godzinach porannych piłkarze Lechii Gdańsk odlecą na zimowe zgrupowanie w Belek, które potrwa do 2 lutego. Trener Piotr Stokowiec zabrał do Turcji 27 zawodników.

W kadrze na tureckie zgrupowanie znalazło się trzech bramkarzy, siedmiu obrońców, czternastu pomocników i trzech napastników. W Belek Biało-Zieloni zameldują się w sobotę po południu, a od niedzieli czeka ich ciężka praca podczas treningów.

 

W Polsce pozostał Rafał Wolski, który doznał kontuzji kolana w trakcie gry wewnętrznej i w najbliższych dniach przejdzie operację. 

 

W trakcie zgrupowania zaplanowane są trzy mecze kontrolne. 21 stycznia Lechia zagra z Viitorulem Konstanca, cztery dni później z Łudogorecem Razgrad, natomiast 1 lutego z Viktorią Koln. Biało-Zieloni w Turcji rozegrają jeszcze prawdopodobnie co najmniej jeden sparing, ale przeciwnik nie został potwierdzony. 

 

 

Kadra Lechii Gdańsk na obóz w Belek:

Bramkarze: Dusan Kuciak, Zlatan Alomerović, Maciej Woźniak
Obrońcy: Joao Nunes, Steven Vitoria, Michał Nalepa, Mateusz Lewandowski, Błażej Augustyn, Filip Mladenović, Filip Dymerski
Pomocnicy: Michał Mak, Lukas Haraslin, Tomasz Makowski, Daniel Łukasik, Karol Fila, Patryk Lipski, Jarosław Kubicki, Egy Maulana Vikri, Daniel Mikołajewski, Mateusz Sopoćko, Konrad Michalak, Mateusz Żukowski, Mateusz Cegiełka, Adrian Petk
Napastnicy: Flavio Paixao, Artur Sobiech, Jakub Arak
 
#LechiaBelek2019
 
 
 
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się