• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.06.2020, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    14.06.2020, 18:00

Karnety na rundę wiosenną 2018 w sprzedaży! Nowe ceny!

2018-02-20 11:00:00
Kibiców Lechii Gdańsk zapraszamy po karnety na spotkania Biało-Zielonych w rundzie wiosennej 2018 w Lotto Ekstraklasie. Karnety na rundę wiosenną obejmują wszystkie ligowe mecze Lechii na Stadionie Energa Gdańsk zarówno w sezonie zasadniczym, jak i w rundzie finałowej. Abonamenty są do nabycia w Internecie na stronie bilety.lechia.pl, w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk i w pozostałych punktach stacjonarnych. Ceny karnetów zostały uaktualnione po rozegraniu meczów z Wisłą Kraków i Piastem Gliwice. Karnety można nabywać do dnia meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, czyli 27 lutego.

Ceny karnetów na mecze Lechii Gdańsk w rundzie wiosennej 2018

 

 

Korzyści wynikające z zakupu karnetu na mecze Lechii Gdańsk:

 

- Karnet obowiązuje na wszystkie mecze wiosny 2018 w tym minimum trzy mecze rundy finałowej

- Kupując karnet, minimum dwa mecze Lechii Gdańsk obejrzysz gratis! W przypadku, gdy Biało-Zieloni w rundzie finałowej Lotto Ekstraklasy zagrają cztery mecze na Stadionie Energa Gdańsk, wówczas liczba gratisowych spotkań wynosi trzy!

- Kup karnet przez Internet, skorzystaj z opcji PŁACĘ PÓŹNIEJ i zapłać w ciągu 30 dni lub spłacaj w 3 lub 6 ratach miesięcznych! Celem skorzystania z tej opcji po przejściu do płatności wybierz PayU a następnie przejdź do metody płatności PŁACĘ PÓŻNIEJ

* opcja PŁACĘ PÓŹNIEJ dotyczy zakupów za kwotę minimum 100 zł, kwota maksymalna to 2000 zł

- W rundzie wiosennej Lechia zagra na Stadionie Energa Gdańsk z:

WISŁĄ KRAKÓW, PIASTEM GLIWICE, BRUK-BET TERMALIKĄ NIECIECZA, LEGIĄ WARSZAWA, ARKĄ GDYNIA. Dodatkowo w rundzie finałowej Biało-Zieloni zagrają jeszcze trzy lub cztery mecze na stadionie w Gdańsku (w zależności od zajętego miejsca w tabeli na koniec sezonu zasadniczego)

- Od cen karnetów odliczany jest rabat membership za posiadanie abonamentów w poprzednich sezonach (do 19%!)

- Kupując karnet w pakiecie normalny + ulgowy kibic otrzymuje dodatkowe 25% rabatu od ceny zakupu (dotyczy tylko kategorii I i II)

 

KUP KARNET ONLINE

GDZIE KUPIĆ KARNET?

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się