• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  27.07.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  04.08.2018, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  10.08.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.08.2018, 15:30

Kevin Dyplin ponownie trenuje z Akademią Lechii Gdańsk [ZDJĘCIA]

2017-07-13 15:41:00
Kevin Dyplin, syn byłego żużlowca Wybrzeża Gdańsk Magnusa Zetterstroema, dzięki uprzejmości sztabu szkoleniowego Akademii Lechii Gdańsk, bierze udział w treningach drużyny juniorów starszych Akademii. Dyplin w Gdańsku trenować będzie przez najbliższych kilka dni.

TRENING DRUŻYNY JUNIORÓW STARSZYCH Z UDZIAŁEM KEVINA DYPLINA

 

Kevin Dyplin już raz trenował wspólnie z drużyną Akademii – w listopadzie ubiegłego roku.

 

- Mój macierzysty klub, Assyriska FF, ma teraz dwutygodniową przerwę. Dla mnie taki czas rozbratu z piłką to stanowczo za długo, więc chętnie skorzystałem z możliwości odbycia treningów z drużyną Akademii Lechii Gdańsk. Będę tu przez najbliższych kilka dni, więc będzie to okazja, żeby nauczyć się czegoś nowego, czy poznać nowe metody treningowe – mówi Kevin Dyplin.

 

- Bardzo dziękujemy Akademii Lechii Gdańsk, że pozwoliła Kevinowi na treningi z drużyną juniorów starszych. To dla niego możliwość podnoszenia umiejętności, a także dobra lekcja sportowego życia. Musi odnaleźć się w nowym dla siebie otoczeniu i złapać kontakt z nowymi kolegami. Dla mnie zaś to przyjemność, móc znowu być w Gdańsku. Jestem bardzo zżyty z tym miastem, więc jeśli tylko mam taką możliwość, to bardzo chętnie tu przyjeżdżam. Przy okazji pozdrawiam kibiców Lechii i żużlowej drużyny Wybrzeża Gdańsk. Oba zespoły mają we mnie wielkiego kibica – przyznaje Magnus Zetterstroem.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się