Klub Kibiców Niepełnosprawnych jedzie na mecz ze Śląskiem

2018-11-14 09:36:00
30 listopada odbędzie się pierwszy oficjalny zorganizowany wyjazd kibiców niepełnosprawnych Lechii Gdańsk, którzy pojadą na mecz ze Śląskiem Wrocław.

Klub Kibiców Niepełnosprawnych Lechii Gdańsk rozpoczął swoje oficjalne istnienie 28 września (więcej informacji), a już 30 listopada odbędzie się pierwszy oficjalny wyjazd - na mecz przyjaźni ze Śląskiem Wrocław.

 

Wszystkie osoby niepełnosprawne, które chcą pojechać na ten mecz, proszone są o wysyłanie zgłoszenia na email KKN@lechia.pl do 26 listopada do godz. 17. W emailu prosimy o zawarcie informacji na temat posiadanej niepełnosprawności oraz czy dana osoba będzie podróżowała z opiekunem czy bez. W emailu zwrotnym prześlemy informację na temat dokładnej godziny odjazdu. 

 

Przypomnijmy, że Klub Kibiców Niepełnosprawnych to inicjatywa Fundacji Obudź Nadzieję, naszego klubu i Fundacji Lechii Gdańsk. Chcemy w ten sposób pomóc w działaniach kibiców z niepełnosprawnościami oraz wspieranie ich uczestnictwa w meczach piłkarskich. Obecnie zrzeszamy około 300 kibiców niepełnosprawnych, którzy regularnie pojawiają się na meczach Biało-Zielonych.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z OTWARCIA KKN

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się