Klub Kibiców Niepełnosprawnych oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]

2018-10-01 19:00:00
28 września w pubie T29 na Stadionie Energa Gdańsk odbyło się oficjalne otwarcie Klubu Kibiców Niepełnosprawnych.

Klub Kibiców Niepełnosprawnych to inicjatywa Fundacji Obudź Nadzieję, klubu i Fundacji Lechii Gdańsk. Chcemy w ten sposób pomóc działaniach kibiców z niepełnosprawnościami oraz wspieranie ich uczestnictwa w meczach piłkarskich.

 

Obecnie zrzeszamy około 300 kibiców niepełnosprawnych, którzy regularnie pojawiają się na stadionie. Dzięki Klubowi Kibiców Niepełnosprawnych usprawnimy komunikację i zaktywizujemy tę grupę do jeszcze bardziej aktywnego wspierania kibiców.

 

Oficjalne otwarcie odbyło się w pubie T29 na Stadionie Energa Gdańsk. Przedstawiony został plan KKN na najbliższe miesiące oraz odbyła się dyskusja o potrzebach kibiców. Następnie wspólnie obejrzeliśmy wyjazdowy mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się