• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    11.04.2020, 18:00

Konkurs na Rzecznika Prasowego

2018-05-10 09:12:00
Lechia Gdańsk ogłasza konkurs na nowego Rzecznika Prasowego.

Chociaż ten sezon nie przełożył się na wyniki, których każdy kibic mógłby oczekiwać, to nie poddajemy się. Lechia to my. Nie tylko wynik. Nie tylko sukcesy, ale również te chwile gorsze, trudniejsze. Walczymy dalej!

 

Dlatego też zwracamy się do Was, kibiców Biało-Zielonych z prośbą o udostępnianie tej wiadomości i wsparcie w taki sposób w rekrutacji na stanowisko nowego rzecznika prasowego Lechii Gdańsk.

 

Kto jak nie Wy, lepiej reprezentować będzie Klub. Lepiej opisze i pokaże jego życie od środka. Opowie naszą wspólną historię o walkę i jej kulisy. Z większym zaangażowaniem i sercem. Dbając nie tylko o jakość takich codziennych relacji i kontaktów, ale także o ich treść. O to, żeby odpowiadały na Wasze pytania, potrzeby i oczekiwania. Żeby opowiadały historię Lechii Gdańsk zarówno na zewnątrz jak i tą wewnętrzną z zaangażowaniem i Biało-Zielonym sercem.

 

Jak aplikować na to stanowisko?

 

Prześlijcie swoje CV wraz odpowiedzią w formie eseju na pytanie - "Czym jest dla Ciebie Lechia?" pod tym linkiem.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się