• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Konkurs Totolotka dla Kibiców Lechii Gdańsk

2018-04-12 15:53:00
Już w piątek 13 kwietnia rozpoczyna się runda finałowa Lotto Ekstraklasy. Lechia zagra na wyjeździe mecz z Arką. Na tę okazję Totolotek przygotował dla wszystkich kibiców specjalny konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie to idealna rozgrzewka przed kolejnymi derbami!

Waszym zadaniem będzie uzyskanie jak najlepszego wyniku w strzelaniu rzutów wolnych w specjalnej aplikacji Totolotka – Betscan. By wziąć udział w konkursie należy ją ściągnąć na swój telefon. Jest ona dostępna w sklepach App Store oraz Google Play. Można ją również pobrać poprzez zeskanowanie kodu QR.

 

Zasady konkursu są proste. Zdobądź jak najwięcej punktów w grze w piłkę nożną w dniu meczu z Arką oraz połącz swoje konto z Facebookiem.  Możesz też wpisać swoje imię i nazwisko w ustawieniach aplikacji. Przed rozpoczęciem konkursu zalecamy ściągnięcie aplikacji i solidny trening. Dla najlepszych strzelców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Miejsce 1: Bilety VIP dla 2 osób na mecz Lechia - Cracovia + nagroda o wartości 100 zł
Miejsca 2-5: Bilety dla 2 osób na mecz Lechia - Cracovia + nagroda o wartości 50 zł
Miejsca 6-10: Szalik Lechii + nagroda o wartości 30 zł
Miejsca 11-20: Kubki + nagroda o wartości 20 zł

 

Betscan to aplikacja mobilna stworzona przez firmy Totolotek i Paymaxs. Umożliwia skanowanie kuponów zagranych w punktach Totolotka, w każdej chwili sprawdzisz, czy Twoje typy były poprawne. Dzięki usłudze Livescore możesz śledzić wyniki wydarzeń sportowych, a aplikacja powiadomi Cię o zmianie statusu Twoich kuponów.

 

Funkcje Aplikacji: 
- Skanowanie kuponów
- Niesamowita grafika rozszerzonej rzeczywistości do prezentowania statusu skanowanego kuponu
- Wyniki wydarzeń sportowych na żywo
- Gry sportowe 3D
- Rankingi z nagrodami

 

Link do regulaminu konkursu

 

Zakłady bukmacherskie Totolotek są sponsorem Lechii Gdańsk od 2014 roku.

 

Totolotek S.A. posiada zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem i karany.