Konrad Michalak: Cała drużyna zagrała dobry mecz

2019-02-18 12:30:00
- Czasami jest tak, że zdarzają się takie mecze, w których prowadzisz grę i masz wiele sytuacji, a przegrywasz. Mamy punkt i niech kibice ocenią, jak to wyglądało. Przeanalizujemy to spotkanie, a już w kolejnym tygodniu skupimy się na rywalizacji z Wisłą Kraków - powiedział po meczu z Koroną Kielce skrzydłowy Lechii Gdańsk Konrad Michalak.

 - Zawsze bardzo ciężko gra się na Koronie. Wiedzieliśmy, że to będzie mecz, w którym będziemy musieli odpowiedzieć jeszcze większą walką i determinacją niż Korona. Mieliśmy swoje sytuacje. Szkoda, że nie udało się żadnej wykorzystać. Pracujemy jednak dalej, przed nami kolejne spotkania. Wyjeżdżamy z Kielc z głową podniesioną do góry - podkreślał Michalak. 

 

- Szkoda, że nie udało się dać tego ostatniego podania, bo kilka fajnych sytuacji z tego mogłoby być. Mam nadzieję, że następnym razem coś wpadnie i ciężko pracuję dalej. Ważne, że cała drużyna zagrała dobry mecz. Po prostu dzisiaj nikomu nie chciało nic wpaść do bramki, mimo wielu okazji. Takie spotkania czasami się zdarzają, ale nie załamujemy się i jedziemy dalej. Wierzę, że jeśli następnym razem zagramy na takim poziomie jak z Koroną, to wygramy - zakończył Konrad Michalak.

 

 

#KORLGD

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się