Konrad Michalak: Cieszę się, że zadebiutowałem

2018-08-27 17:30:00
Konrad Michalak, który 20 sierpnia dołączył do Lechii Gdańsk, zadebiutował w Biało-Zielonej koszulce w meczu z Pogonią Szczecin.

Skrzydłowy Lechii w meczu z Pogonią w Szczecinie pojawił się na murawie w 80. minucie, gdy zmienił Lukasa Haraslina. Kilka razy ruszył lewym skrzydłem, pokazywał się do gry i starał się napędzać kontrataki. Lechia ostatecznie wygrała mecz 3:2 i po sześciu kolejkach nadal jest niepokonana.

 

- Debiut oceniam dobrze. Cieszę się, że zadebiutowałem i mam nadzieję, że będę powoli grał coraz więcej i pomagał drużynie. Aczkolwiek najważniejsze, że wygraliśmy i bardzo się z tego cieszę.

 

 

Już w najbliższy piątek Biało-Zieloni zagrają w Gdańsku z Koroną Kielce (więcej informacji o biletach), więc dla Konrada będzie to okazja do kolejnych minut. 

 

- Cel na najbliższe tygodnie to wygrać z Koroną Kielce i grać coraz więcej - podkreśla skrzydłowy Lechii.

 

WYWIAD Z KONRADEM MICHALAKIEM

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się