• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  24.04.2019, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  27.04.2019, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.05.2019, 18:00

Kosta Runjaić: W tym sezonie to był nasz najlepszy mecz [WIDEO]

2018-08-26 09:00:00
Trener Pogoni Szczecin skomentował przegrany 2:3 mecz z Lechią Gdańsk.

  

- Nie łatwo mi jest się teraz uśmiechać. Chcemy myśleć pozytywnie, będziemy dalej ciężko pracować, wierzyć w siebie. Chcemy być jeszcze bliżej siebie. Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, to każdy z Państwa widział, że to bardzo szczęśliwe zwycięstwo Lechii. Graliśmy w końcu z najlepszą aktualnie drużyną i dominowaliśmy. Sprawialiśmy sporo problemów naszą grą. Natomiast ostatecznie nie wystarczyło nam to, popełnialiśmy proste błędy i oni to wykorzystali. Mogę się tylko powtórzyć, że to świetna drużyna, bardzo dobrze pracująca i skoncentrowana na treningu i pracy. Ostatecznie mimo problemów i bolączek, które mamy w klubie muszę powiedzieć, że będziemy nadal pracować w taki sam sposób jak do tej pory. Tego też oczekuję. Bardzo szybko chcemy się brać za przygotowania do nowego zadania. To jest kierunek, w którym chcemy iść, tak ma grać drużyna. Trochę więcej agresywności, zdecydowania i lepszej gry w obronie. Uważam, że w tym sezonie to był nasz najlepszy mecz i zespół jest świetny, jestem z niego dumny. Także zespół zapracował na to, żeby go wspierać. Jesteśmy w trakcie procesu, jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze będziemy odnosić sukcesy.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się