Koszulka Flavio Paixao zlicytowana

2018-12-13 08:55:00
W przerwie meczu Lechii Gdańsk z Legią Warszawa odbyła się licytacja koszulki Flavio Paixao.

10 grudnia 2018 roku, w przerwie meczu Biało-Zielonych z Legią Warszawa przeprowadzona została licytacja koszulki Flavio Paixao na rzecz Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

 

Z inicjatywy Fundacji Lechii Gdańsk pod młotek trafił trykot, w którym kapitan Biało-Zielonych rozegrał mecz derbowy pomiędzy Lechią Gdańsk i Arką Gdynia, zdobywając zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu.

 

Licytacja, która odbyła się w przerwie ekstraklasowego hitu, cieszyła się wielkim zainteresowaniem, a koszulka została zlicytowana za rekordową kwotę 20 000 zł! Z całego serca dziękujemy darczyńcom: Jackowi Brzozowskiemu, Mateuszowi Brzozowskiemu i Jarosławowi Szejnerowi.

 

Zebrana kwota wesprze budowę Holistycznego Centrum Wsparcia po Stracie. Będzie to jedyne takie miejsce na Pomorzu, a nawet w Polsce, w którym osoby doświadczające śmierci dziecka, partnerów życiowych, samobójstw, wczesnych strat, diagnozy nieuleczalnej własnej lub osób bliskich, znajdą wytchnienie w holistycznym wsparciu: pracy indywidualnej i grupowej, na warsztatach podnoszących świadomość.

 

Podczas niedzielnej licytacji zostały ufundowane także dodatkowe środki, które zasilą ten szczytny cel. Firma KIM z Sopotu przekazała 10 000 zł na wsparcie działań Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

 

Pomóż i Ty! Zostań Aniołem!

 

Hospicjum Pomorze Dzieciom szuka 12,5 tys. osób, które podarują, choć 8 zł miesięcznie najmłodszym podopiecznym tej placówki. Aniołami nazywamy wszystkie osoby pomagające, wspierające hospicyjną ideę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację licytacji zarówno ze strony Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom jak i Fundacji Lechii Gdańsk, w szczególności zaś Pani Adrianie Seget za inspirację i ogromne zaangażowanie.

 

Zobaczcie naszą relację video z tego wydarzenia na stronie Fundacji Lechii Gdańsk.

 


 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się