Kristers Tobers: Świetna atmosfera

2020-02-15 10:26:00
Kristers Tobers rozegrał swój drugi mecz w polskiej ekstraklasie. Zawodnik Biało-Zielonych był pod sporym wrażeniem atmosfery, jaka panowała na Energa Stadion.

To było dla mnie zdecydowanie inne doświadczenie niż przed tygodniem. Graliśmy na własnym boisku i gorąco wspierało nas kilka tysięcy fanów.  Kiedy odczuwaliśmy zmęczenie to kibice swoim dopingiem dodawali nam energii. Czułem się wspaniale w tej atmosferze - powiedział reprezentant Łotwy. 

 

19-latek nie ukrywał zadowolenia z faktu, że Lechii udało się sięgnąć po bardzo potrzebne trzy punkty. - Zawsze chce pomagać drużynie, jak tylko mogę. Niezależnie od tego, na jakiej gram pozycji. Liczy się dla mnie przede wszystkim zwycięstwo i cieszę się, że w meczu z Piastem udało nam się je odnieść - stwierdził.

 

Niewiele brakowało, a w pierwszej połowie meczu Łotysz zaliczyłby swoje debiutanckie trafienie na polskich boiskach. - Michał Nalepa dał mi świetne podanie i faktycznie miałem okazję na zdobycie bramki. Niestety się nie udało, ale mam nadzieję, że wkrótce zdobędę swojego pierwszego gola w polskiej ekstraklasie - zakończył Tobers.

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się