• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  08.07.2020, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  12.07.2020, 17:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  15.07.2020, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  19.07.2020, 17:30

Kristers Tobers: Zachować koncentrację

2020-02-28 09:54:00
Kristers Tobers bardzo dobrze wszedł do polskiej Ekstraklasy, występując w podstawowym składzie Lechii od początku rundy wiosennej. Łotysz świetnie zaaklimatyzował się w Polsce i stał się ważnym zawodnikiem u trenera Piotra Stokowca.

Przed Lechią trudne spotkanie na zawsze niewygodnym terenie w Kielcach. Po raz pierwszy w tym sezonie Biało-Zieloni zagrają bardzo wcześnie, bo o godzinie 12.30. Lechiści zamierzają zachować jednak pełną koncentrację. - Myślę, że to będzie trudniejsze spotkanie niż nam się wydaje. Musimy zachować koncentrację, bo Korona na pewno będzie mocno walczyć od pierwszej minuty meczu. Nie sądzę, żeby w jakimkolwiek względzie było to łatwiejsze spotkanie niż ostatnie w Poznaniu - stwierdził Kristers Tobers.

 

- W moim poprzednim klubie na Łotiwe zdarzało się mi grać o podobnych porach, więc nie stanowi to dla mnie jakiejś różnicy czy problemu. Może dla innych, gdyż będzie trzeba wcześniej wstać i zjeść śniadanie, ale nie sądzę, żeby godzina była kluczowa w przypadku tego meczu - dodał pomocnik Lechii.

 

Łotysz wrócił również na chwilę wspomnieniami do meczu w Poznaniu, który Lechia przegrała 0:2. - Mecz w Poznaniu był dlas bardzo trudny. Graliśmy przez długi czas w dziesięciu, walcząc i broniac się przed atakami Lecha. Mieliśmy fantastycznego Dusana w bramce, który przez 80 minut utrzymywał korzystny dla nas wynik. W końcu skapitulował i nie był to faktycznie najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Myślę jednak, że wyciągneliśmy z tego spotkania odpowiednie wnioski - zakończył Tobers

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się