Kup bilet na kwalifikacje do Ligi Europy i mecz z Wisłą Kraków!

2019-07-23 16:15:00
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy, w którym Biało-Zieloni zagrają z Brøndby IF, oraz pierwszy mecz ligowy w Gdańsku - z Wisłą Kraków.

Możecie już kupić bilety na pierwszy mecz kwalifikacji do Ligi Europy oraz pierwszy mecz w PKO Ekstraklasie w Gdańsku z Wisłą Kraków.

 

BILETY NA KWALIFIKACJE DO LIGI EUROPY

 

Pierwszy mecz w kwalifikacjach do Ligi Europy Lechia zagra na Stadionie Energa Gdańsk w czwartek (25 lipca) o godz. 19. Przeciwnikiem będzie Brøndby IF. Ceny biletów:

 


 

Bilety tradycyjnie do nabycia online na bilety.lechia.plw aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie FanStore Lechia Gdańsk. 

 

Trwa również sprzedaż biletów VIP (więcej informacji).

 

BILETY GRUPOWE

 

Przypominamy, że przy zakupie minimum 4 biletów (w jednej transakcji) obowiązuje 20% zniżka. Rabat dotyczy wszystkich domowych meczów Lechii rozgrywanych na Energa Stadionie Gdańsk (PKO Ekstraklasa, Liga Europy, Totolotek Puchar Polski).

 

KUP KARNET, OBEJRZYJ MECZ ZA DARMO

 

Przypominamy, że trwa sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020. Posiadacze karnetów bilet na mecz drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Europy mają ZA DARMO. Posiadacze karnetów sezon 2019/2020 mają automatycznie przypisane miejsce wykupione wraz z karnetem. Posiadacze karnetu mogą bezpłatnie zmienić miejsce na ten mecz w obrębie tej samej strefy cenowej lub z dopłatą do wyższej ceny.

 

CENY KARNETÓW NA SEZON 2019/2020:

Posiadacze karnetów na jesień 2019 będą mieli prawo nabyć bilet na ten mecz z 50% zniżką. Rezerwacja miejsca na mecz kwalifikacji do Ligi Europy będzie obowiązywała do 22 lipca. Miejsca nie wykupione 23 lipca trafią do otwartej sprzedaży. Posiadacze karnetu na jesień 2019 mogą wybrać dowolne dostępne w sprzedaży miejsce.

 

By zrealizować zniżkę przez Internet, należy:

  • zalogować się na profil osoby posiadającej karnet jesień 2019,
  • wybrać mecz el. LE,
  • wybrać miejsce,
  • w podsumowaniu transakcji użyć przypisanej zniżki, klikając "ZNIŻKA DLA KARNETOWICZA (-50%)",
  • przejść do płatności i opłacić transakcję.

 

CENY KARNETÓW NA JESIEŃ 2019:

   

BILETY NA MECZ Z WISŁĄ KRAKÓW

 

Ruszyła także sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Kraków w ramach drugiej kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie z Białą Gwiazdą odbędzie się w niedzielę, 28 lipca, o godz. 17.30.

 

 

Bilety online na bilety.lechia.plw aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie FanStore Lechia Gdańsk. 

 

KARTA MIESZKAŃCA

 

Na ten mecz obowiązuje limit 500 biletów dla posiadaczy Karty Mieszkańca (szczegóły).

 

Więcej o biletach

Gdzie kupisz bilety

Bilety w formie sms

Wallet 

  

PBIERZ APLIKACJĘ DO ZAKUPU BILETÓW NA MECZE LECHII GDAŃSK:
 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się