Kup bilet na mecz Lechii w Derbach Trójmiasta

2018-03-26 10:15:00
W sobotę 7 kwietnia o godz. 18 zapraszamy na Stadion Energa Gdańsk na Derby Trójmiasta, w których Lechia Gdańsk zmierzy się z Arką Gdynia w 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Zapraszamy do kupna biletów na to spotkanie, które można nabyć przez Internet na stronie bilety.lechia.pl, w FanStore Lechia New Balance na Stadionie Energa Gdańsk oraz w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk. Informujemy również, że w sprzedaży znajdują się bilety VIP w strefie Prestige i Prestige Premium oraz vouchery wartościowe na bilety.

ZNIŻKI:


Bilet ulgowy mają prawo zakupić:

- dzieci do lat 16
- młodzież ucząca się i studenci do 26 roku życia (warunkiem jest weryfikacji aktualnej legitymacji szkolnej/studenckiej – kupujesz przez Internet, prześlij skan legitymacji na adres bilety@lechia.pl aby aktywować zniżkę do końca jej ważności)
- osoby powyżej 60 roku życia
- dzieci do lat 6 wstęp darmowy - w przypadku zajęcia miejsca na kolanach opiekuna bez zajmowania osobnego krzesełka
 

PAKIETY ULGOWE:
25% za zakup  w pakiecie rodzinnym (bilet normalny + dziecko do lat 16 - 1+1, 1+2, 2+1, 2+2, 2+3) – dotyczy płatnych biletów w transakcji. Przy wariantach o większej liczebności dzieci (2+4, 2+5, 2+6 itd.) zakup pakietów należy rozbić na dwie lub więcej transakcji (np. 2+4 = 1+2 oraz 1+2). Ulgowe pakiety obowiązują na trybunach kategorii I i II czyli: czerwonej i żółtej.
20% zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Zniżka obowiązuje na trybunach kategorii III, czyli zielonej i niebieskiej.


Wejściówki na trybunę niebieską, w odróżnienieniu od sezonu 2017/2018 dostępne są również w zakupie indywidualnym. Bilety ulgowe (50% ceny biletu normalnego) dla dzieci oraz uczniów i studentów do 26 roku życia można zakupić na trybuny kategorii III, czyli: zieloną i niebieską. Z kolei 50% ulga dla seniorów powyżej 60. roku życia obowiązuje na wszystkich sektorach Stadionu Energa Gdańsk z wyjątkiem Lechia Gdańsk Prestige Club.

Gdzie kupisz bilet?

Najłatwiej bilet kupisz przez internet na stronie bilety.lechia.pl! Możesz skorzystać także ze stacjonarnych punktów sprzedaży: adresy punktów znajdziesz TUTAJ.

 

Przypominamy o obowiązującym limicie bezpłatnych wejść na mecz Lechia - Arka dla posiadaczy gdańskiej Karty Mieszkańca. Na spotkanie derbowe limit wynosi 100 bezpłątnych wejść.

 

BILETY NA MECZE LECHII GDAŃSK W STREFIE PRESTIGE I PRESTIGE PREMIUM

 

VOUCHERY WARTOŚCIOWE NA BILETY LECHII GDAŃSK

 

DARMOWE BILETY DLA POSIADACZY KART MIESZKAŃCA

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się