• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    23.04.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    30.04.2018, 18:00

Kup bilet na mecz Lechii z Zagłębiem i zyskaj prawo do kupna biletu na mecz z Arką w przedsprzedaży

2017-03-20 13:00:00
Kibice Lechii Gdańsk mogą kupować bilety na spotkanie z Zagłębiem Lubin, które rozegrane zostanie na Stadionie Energa Gdańsk w niedzielę 2 kwietnia o godz. 18. Nabywca wejściówki na mecz Lechia - Zagłębie otrzymuje prawo do kupna w przedsprzedaży biletów na derbowe starcie Biało-Zielonych z Arką Gdynia. Z przedsprzedaży wejściówek na spotkanie Lechia - Arka mogą skorzystać także posiadacze karnetów.

Obecnie kibice Lechii Gdańsk mogą zaopatrywać się w:

- bilety na mecz z Zagłębiem Lubin

- bilety na mecz z Arką Gdynia. Warunkiem zakupu jest nabycie biletu na mecz z Zagłębiem

 

Informujemy jednocześnie, iż zwrot biletu na mecz Lechia - Zagłębie będzie możliwy tylko przy jednoczesnym zwrocie biletu na spotkanie z Arką, o ile został zakupiony w przedsprzedaży.

 

Posiadacze aktywnych karnetów mają prawo do zakupu pięciu biletów na mecz Lechia - Arka. Z tej opcji można skorzystać do dnia meczu Lechia - Zagłębie (2 kwietnia). Zakup biletów przez posiadaczy karnetów można zrealizować przez Internet z profilu posiadacza abonamentu lub stacjonarnie w dowolnym punkcie sprzedaży wejściówek.

 

UWAGA!

Na mecz Lechii z Arką w sprzedaży dostępne są wszystkie sektory Stadionu Energa Gdańsk z wyjątkiem górnego poziomu trybuny niebieskiej.

 

Wszystko o biletach na mecze Lechii Gdańsk w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017 - lechia.pl/bilety

 

Wejściówki na spotkania Lechii Gdańsk dostępne są na stronie bilety.lechia.pl, w aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży. Ich wykaz znajduje się TUTAJ