Kup bilet na mecz z Górnikiem!

2018-12-18 08:20:00
Ruszyła sprzedaż na ostatni mecz Lechii w Gdańsku w tym sezonie. Kup bilet już dziś!

Wejściówki na mecz z Górnikiem Zabrze tradycyjnie do nabycia online na bilety.lechia.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie FanStore Lechia Gdańsk.

 

Przypominamy, że karnety na rundę jesienną 2018 obowiązują na wszystkie mecze do końca 2018 roku. Oznacza to, że na mecz z Górnikiem karnety Jesień 2018 są aktywne.

Przypomnijmy, że w tym sezonie obowiązują nowości:

- przebudowaliśmy kategorie biletowe,

- przywróciliśmy zniżki na trybunie żółtej i czerwonej,

- wprowadziliśmy 20% rabat przy zakupie biletów grupowych (minimum 4 bilety w transakcji),

- obniżyliśmy ceny biletów normalnych!

 

W zależności od zapełnienia sektorów, zastrzegamy sobie prawo do wyłączania sektorów ze sprzedaży karnetów i biletów na wskazane mecze.

 

W sezonie 2018/2019 ulgi przysługują:

- dzieciom do lat 13,

- młodzieży uczącej się,

- studentom do 26 roku życia,

- seniorom w wieku powyżej 60 lat.

 

*Ulgi nie łączą się ze sobą.

 

Karta Dużej Rodziny

 

Dodatkowo obowiązuje 20% zniżki od cen zakupu biletów na trybunach kategorii IV dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a dzieci do lat 6 mają możliwość wejścia na mecz bezpłatnie, bez zajmowania osobnego krzesełka (mecz mogą oglądać na kolanach u rodziców).

 

Karta Mieszkańca

 

Na ten mecz nie obowiązują limity dla posiadaczy Karty Mieszkańca (szczegóły).

 

PRZYPOMINAMY, ŻE KARNETY NA RUNDĘ JESIENNĄ 2018 OBOWIĄZUJĄ NA WSZYSTKIE MECZE DO KOŃCA 2018 ROKU. OZNACZA TO, ŻE NA MECZ GÓRNIKIEM KARNETY JESIEŃ 2018 SĄ AKTYWNE.

  

Więcej o biletach

Gdzie kupisz bilety

Bilety w formie sms

Wallet 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się