Kup bilet na mecz z Koroną Kielce!

2018-08-30 14:00:00
Trwa sprzedaż biletów na spotkanie Lechia Gdańsk - Korona Kielce w ramach 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy, które odbędzie się 31 sierpnia o godz. 20.30.

Cały czas można kupić bilety na mecz Lechia - Korona (31 sperpnia o godz. 20.30). Wejściówki tradycyjnie do nabycia online na bilety.lechia.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie Fan Store Lechia New Balance.

 

Przypominamy, że trwa również sprzedaż karnetów na obecny sezon LOTTO Ekstraklasy (wszystko o karnetach).

 

W tym sezonie obowiązują nowości:

- przebudowaliśmy kategorie biletowe,

- przywróciliśmy zniżki na trybunie żółtej i czerwonej,

- wprowadziliśmy 20% rabat przy zakupie biletów grupowych (minimum 4 bilety w transakcji),

- obniżyliśmy ceny biletów normalnych!

 

W zależności od zapełnienia sektorów, zastrzegamy sobie prawo do wyłączania sektorów ze sprzedaży karnetów i biletów na wskazane mecze.

 

W sezonie 2018/2019 ulgi przysługują:

- dzieciom do lat 13,

- młodzieży uczącej się,

- studentom do 26 roku życia,

- seniorom w wieku powyżej 60 lat.

 

Ulgi nie łączą się ze sobą

 

Dodatkowo obowiązuje 20% zniżki od cen zakupu biletów na trybunach kategorii IV dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, a dzieci do lat 6 mają możliwość wejścia na mecz bezpłatnie, bez zajmowania osobnego krzesełka (mecz mogą oglądać na kolanach u rodziców).

 

Przypominamy, że niedawno wprowadziliśmy usługę Wallet, dzięki której wejście na stadion jest jeszcze łatwiejsze (więcej w tym miejscu).

 

Karnety na sezon 2018/2019

 

Trwa również sprzedaż karnetów na sezon 2018/2019 i jesień 2019, którą będziemy prowadzili do 9. kolejki (do meczu z Zagłębiem Lubin) (więcej informacji).

 

Więcej o biletach

Więcej o karnetach

Gdzie kupisz bilety i karnety

Aplikacja mobilna na system Android

Bilety w formie sms

Wallet 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się