Kup karnet na rudnę finałową!

2019-04-08 20:00:00
Trwa sprzedaż karnetów na rundę finałową LOTTO Ekstraklasy. Kup już dziś, jeden mecz gratis!

Trwa sprzedaż karnetów na mecze rundy finałowej, które obejmują wszystkie cztery mecze (w cenie trzech!), jakie Lechia Gdańsk rozegra na Stadionie Energa Gdańsk.

 

Przypominamy, że karnety na cały sezon 2018/2019 oraz wiosna 2019 są ważne podczas rundy finałowej. Posiadacze tych abonamentów maja przypisane te same miejsca co w sezonie zasadniczym.

 

karnety na rundę finałową tradycyjnie do nabycia online na bilety.lechia.plnowej aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, salonikach prasowych Kolporter i sklepie FanStore Lechia Gdańsk. 

 

PBIERZ APLIKACJĘ DO ZAKUPU BILETÓW NA MECZE LECHII GDAŃSK:
 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się