• Najbliższy mecz Lechii
  VS
  18.08.2018, 20:30
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  25.08.2018, 18:00
 • Najbliższy mecz Lechii
  VS
  31.08.2018, 20:30

Kupuj bilety na mecze Lechii Gdańsk w nowej aplikacji mobilnej! [WIDEO]

2016-03-17 19:20:00

Proces zakupu biletu w aplikacji mobilnej odbywa się w kilku prostych krokach, a czas zakupu wejściówki od zalogowania do realizacji płatności, przy sprawnym posługiwaniu się telefonem nie powinien zająć więcej niż minutę. Aby kupić bilet w aplikacji mobilnej nie jest wymagana karta kibica, osoba bez niej przykłada do czytnika wyświetlony na telefonie komórkowym kod kreskowy.


Jak korzystać z aplikacji Bilety Lechia Gdańsk?


Po bezpłatnym pobraniu aplikacji ze sklepu Google Play, a następnie jej uruchomieniu logujemy się w aplikacji tymi samymi danymi logowania jakie posiadamy w systemie biletowym na bilety.lechia.pl. W przypadku ich braku zakładamy nowe konto.


Następnie wybieramy mecz, na który chcemy się wybrać, sektor i miejsce, a następnie rodzaj biletu. W przypadku wyboru kilku miejsc lub zakupu biletu dla innej osoby uzupełniamy w podsumowaniu numery PESEL.

 

Kolejny krok to już dokonanie płatności. Mamy możliwość dodania karty płatniczej, przelewu bezpośrednio z banku lub zapłaty z konta PayU.


Po natychmiastowym zaksięgowaniu płatności bilet zostaje przypisany do konta i nabity na Kartę Kibica, za pomocą której, przy zakupionej w ten sposób wejściówce, wchodzimy na stadion.

 

Aplikacja daje również możliwość wglądu do wszystkich zakupionych wejściówek, bez różnicy, w jaki sposób zostały one zakupione (stacjonarnie, przez Internet, przez aplikację) oraz wglądu w przypisane kody voucherowe. Umożliwia ona także zakup biletów dla znajomych.

Wejście na stadion po dokonaniu zakupu biletu poprzez aplikację odbywa się za pomocą Karty Kibica lub za pomocą wyświetlonego kodu kreskowego na telefonie komórkowym.


Aplikacja Bilety Lechia Gdańsk przygotowana została na urządzenia z systemem Android.

 
Pobierz aplikację Bilety Lechia Gdańsk w sklepie Google Play.

 
Warto pamiętać, że strona systemu biletowego bilety.lechia.pl jest responsywna, tzn. pozwala na dopasowanie wielkości wyświetlanych treści do posiadanego przez urządzenie ekranu. Dzięki temu zakup biletu on-line możliwy jest z poziomu przeglądarki na dowolnym telefonie i tablecie.

 

 
Przypominamy, że posiadanie Karty Kibica nie są obowiązkowe, by zakupić bilet lub karnet na mecze Lechii Gdańsk. Stanowią one jednak duże ułatwienie jako nośnik biletu i karnetu, a także usprawniają proces ich nabywania oraz wejścia na stadion.

 

Gdzie wyrobisz kartę kibica Lechii Gdańsk?


- FanStore Lechii Gdańsk i New Balance na Stadionie Energa Gdańsk
- wyznaczone okienka Pawilonu Kasowego od strony ul. Żaglowej (przy parkingu P4) na terenie Stadionu Energa Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk (tylko w dni meczowe)
 


Bilety na mecze Lechii, oprócz aplikacji mobilnej Bilety Lechia Gdańsk oraz przez Internet bilety.lechia.pl nadal można nabywać w wybranych salonikach prasowych sieci Kolporter na terenie całej Polski, a także w wyznaczonych punktach partnerskich.

 

 

 

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się