Lechia Gdańsk doceniona przez Hotel Mistral Sport w Gniewinie

2018-03-08 16:30:00
Lechia Gdańsk otrzymała wyróżnienie jako Najlepszy Partner 2017 w kategorii Sport od Hotelu Mistral Sport**** w Gniewinie. To tamtejszym ośrodku Biało-Zieloni odbywają swoje przygotowania do sezonów.

Podczas uroczystej Gali „Biznes i Sport” Gniewino 2018 w dniu 6 marca, w Hotelu Mistral Sport****, wśród trzech wyróżnień wręczanych corocznie partnerom Centrum Sportowo-Konferencyjnego Gniewino, Lechia Gdańsk S.A została uhonorowana w kategorii partner sportowy.- To wyróżnienie jest podziękowaniem za wieloletnią udaną współpracę pomiędzy Klubem i Hotelem Mistral Sport****w Gniewinie. Przez ostatnich 6 lat były organizowane w Gniewinie obozy przygotowawcze zarówno dla kadry pierwszego zespołu jak i Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk - powiedział Dariusz Tokarski, dyrektor marketingu Hotelu Mistral Sport****.

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się