• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    17.12.2018, 18:00
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    22.12.2018, 18:00

Lechia Gdańsk i Lukas Haraslin dołączają do akcji „Poszukiwany” MH Automatyki Gdańsk

2017-11-29 17:00:00
Piłka nożna i hokej na lodzie to dwie gry zespołowe, dające kibicom w Gdańsku mnóstwo wrażeń i pozytywnych emocji. Wśród fanów Lechii Gdańsk jest także duże grono sympatyków hokeistów MH Automatyki Gdańsk, którzy równie często co Stadion Energa Gdańsk odwiedzają Halę Olivia. Jednym z kibiców gdańskiego hokeja jest słowacki skrzydłowy Lechii Lukas Haraslin, w którego kraju hokej jest sportem narodowym. Dlatego też Lukas, jak i cała Lechia włączają się do akcji crowdfundingowej MH Automatyki „Poszukiwany”, której celem jest uzbieranie środków na transfer ofensywnego obrońcy, a także stworzenie trzeciego kompletu strojów. Na akcję przekazujemy oryginalną koszulkę meczową Lukasa Haraslina z autografem piłkarza, którą możecie wybrać, jako jedną z nagród.
Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się