• Najbliższy mecz Lechii
    VS
    09.02.2019, 20:30
  • Najbliższy mecz Lechii
    VS
    16.02.2019, 20:30

Lechia Gdańsk na Free Time Festival

2018-04-06 18:50:00
Połącz Derby Trójmiasta z zabawą na Free Time Festival, który odbędzie się tego dnia w Amberexpo. Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas, szukasz ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, to warto odwiedzić sąsiadujące z naszym stadionem centrum targowe.

 

W najbliższy weekend - 7 i 8 kwietnia - 250 wystawców zaprezentuje się na ośmiu strefach tematycznych: turystyka, Miasto Gdańsk, sport i aktywny styl życia, Kajak Expo i sporty wodne, kultura i nauka, świat dziecka i strefa prezentacji. Na Free Time Festival zaprezentowane zostaną oferty obiektów i klubów sportowych, organizatorów wydarzeń kulturalnych, muzeów oraz ośrodków popularyzujących naukę.

 

My także przygotowaliśmy szereg atrakcji - zaproszenia na mecz derbowy dla najmłodszych, konkurs żonglerek, mini boisko czy stoisko z grą Fifa 18. Oprócz tego Józef Gładysz i Jarosław Bieniuk zaprezentują nowy projekt „Klasa Akademii Lechii Gdańsk".

 

Program Free Time Festivalu znajdziecie tutaj.

 

Zapraszamy najpierw na Free Time Festival, a potem na mecz derbowy na Stadion Energa Gdańsk.

 

 

Szanowny Kliencie, 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).
Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies w celach marketingowych przez Lechię Gdańsk S.A.

Dokument Polityki Prywatności

Akceptuję
Nie zgadzam się